توقیف چوب‌ قاچاق در ماسال

توقیف چوب‌ قاچاق در ماسال

فرمانده انتظامی ماسال از کشف بیش از ۶ تن چوب جنگلی قاچاق در بازرسی از ۳ دستگاه خودرو در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ “مجید تقی‌زاده” با اشاره به اینکه قاچاق چوب و قطع غیرمجاز درختان جنگلی به تاراج بردن ثروت ملی است اظهار داشت: پلیس در برخورد با سودجویان و افراد فرصت‌طلب که سعی در تخریب این ثروت ملی را دارند از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

وی در ادامه گفت: ماموران انتظامی به منظور مقابله با قاچاق، حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی به ۳ دستگاه خودرو وانت نیسان حامل چوب حین تردد مشکوک شده و برای بررسی آنها را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ماسال از کشف ۶ تن و ۱۰۰ کیلوگرم چوب جنگلی قاچاق در بازرسی از این خودروها با همکاری عوامل منابع طبیعی و آبخیز‌داری خبر داد و تصریح کرد: در این راستا متهمان ۴۲، ۴۹، ۵۶ و ۶۰ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

این مقام انتظامی با اعلام اینکه کارشناسان ارزش چوب‌های کشف شده را ۲۵۰ میلیون ریال اعلام کردند بیان داشت: چوب‌های کشف شده تحویل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شد.

سرهنگ تقی‌زاده در پایان با تاکید بر عزم راسخ پلیس برای برخورد با پدیده قاچاق از مردم خواست در صورت مشاهده فعالیت غیرقانونی قاچاقچیان، مراتب را سریعاً به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

@otaghkhabargilan

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*