تصمیمات مشترک شهرداری و اتاق اصناف شهرستان برای شهر ماسال

رئیس اتاق اصناف شهرستان ماسال از تصمیمات مشترک اتاق اصناف شهرستان و  شهرداری و شورای شهر ماسال برای بهبود وضعیت شهر خبر داد.

ماسال نیوز نشست مشترک شهرداری و شورای اسلامی شهر ماسال برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، سید هادی رشیدی با اعلام این خبر گفت: در نشست مشترکی که رئیس و هیأت رئیسه اتاق اصناف شهرستان در دفتر شهرداری ماسال با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ماسال داشتیم نکاتی پیرامون مشکلات شهر بیان شد.

وی ادامه داد: پس از بحث و بررسی و تبادل نظر مقرر شد برخی تحولات در شهر جهت رفاه حال شهروندان انجام شود.

رشیدی در خصوص این تحولات گفت: انتقال شغل های مزاحم به خارج از محدوده شهر (گچ و سیمان، تفاله و جوشکاران)، مکان یابی برای رانندگان تاکسی داخل شهر، احداث سرویس بهداشتی در داخل شهر، نامگذاری کوچه های فاقد تابلو، کمک به مالکان بافتهای فرسوده جهت احداث بنای جدید، جمع آوری تابلوهای واحدهای صنفی که داخل خیابان و پیاده روها قرار دارند، زیباسازی فضای ظاهری مغازه ها با همکاری صاحبان واحدهای صنفی و جلوگیری از سد معبر از نتایج جلسه مشترک اتاق اصناف و شورای اسلامی شهر و شهرداری ماسال بود.

رئیس اتاق اصناف ماسال افزود: شهرداری  و شورای شهر آمادگی خود را جهت اجرای این موارد اعلام نموده اند.

رشیدی همچنین از جلسه مشترک اصناف شهرستان با امام جمعه شهرستان پیرامون مسائل امر به معروف و نهی از منکر خبر داد و گفت: در این جلسه مشترک امام جمعه شهرستان نکاتی را پیرامون مسئله امر به معروف و نهی از منکر به بازاریان و اصناف شهرستان ارائه دادند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*